Váš kreativní partnerPETRUF

Grafické studio Petruf

Váš kreativní partner

Vítám vás na místě, kde vaše představy dostávají vizuální podobu.


Právě teď hledáte někoho, kdo vám pomůže s vaší značkou nebo projektem. Aby vše fungovalo správně, nestačí jen vytvořit obrázky, ale hlavně vytvářet pocity. Aby se klient chtěl opakovaně vracet k vám, musí v něm vaše značka vzbudit a také zanechat správné emoce. Společně budeme hledat a stavět vaši vizuální identitu, strategii a formu komunikace a v neposlední řadě způsob, jak u vašich klientů vyvolávat dobré vzpomínky.

Zakladatel


Jmenuji se Kristian Petruf a pocházím ze Slovenska, z malého města zvaného Dunajská Streda. Už od mladého věku jsem chtěl vytvářet něco, co bude dělat lidem radost a bude je hrdě reprezentovat.

Studoval jsem grafický design na Střední škole polygrafické v Bratislavě, polygrafii (tiskové technologie) a fotofyziku na Univerzitě Pardubice, kde jsem získal svůj inženýrský titul. Moji vyučující mě přesvědčili i na pokračování, kde jsem jako doktorand (společně na Univerzitě Pardubice a Université de Rennes, Francie) vyvíjel luminiscenční nanomateriály a učil na Univerzitě Pardubice. Tato cesta mě nenaplňovala dostatečně a proto jsem se nakonec vrátil zpět ke grafickému designu.

Od roku 2014 pracuji jako živnostník, už vedle učení, jako grafik, ale také jako překladatel a poradce. Roku 2018 jsem se odloučil od Univerzity Pardubice a stal se členem týmu BTL v nadnárodní agentuře McCANN Prague, kde se starám o propagační materiály pro Vodafone CZ. Dále jsem pomáhal s klienty jako jsou Billa, Porsche, byl jsem součástí tendrů pro MONETA Money Bank, KFC, Generali pojišťovna. MONETA Money Bank se stala mým druhým hlavním klientem přes agenturu Don’t Panic.

V roce 2020 jsem se přestěhoval do města Příbor, kde žiji společně se svou úžasnou manželkou. Nadále spolupracuji s oběma pražskými agenturami na dálku. Postupně si tu buduji své studio, učím se novým schopnostem a hledám způsoby, jak se zlepšovat a tím zdokonalovat své služby. Mezitím jsem pomohl několika živnostníkům a malým firmám s jejich vizuální identitou, dále vytvářím svatební oznámení a další materiály na poptávku.

Do své práce investuji většinu svého času s obrovským odhodláním a nasazením. Chcete vidět, co jsem pro své klienty vytvořil a dozvědět se, co můžu udělat pro vás? Ozvěte se. Budu se na vás těšit.
Firmy


S hrdostí jsem se spolupodílel na tvorbě vizuálů i pro tyto značky:  • McCann Prague
  • MONETA Money Bank
  • Vodafone CZ
  • DreamHouse
  • BeFriends
  • Dotační kancelář DOTAKON
  • Fitness Strakonice
  • Penzion Starojická Pizza
  • SZ VET
  • Můj Kancl

Proč si mě vybrat?

Jen několik důvodů
proč si mě klienti zvolíPřátelský prístup

Budu s vámi na každém kroku naší společné cesty.

Opakované zakázky

Práce s již vytvořeným designem urychluje práci, a pomůže vám ušetřit peníze.


Vysoká kvalita

Vždy cílím na dokonalost, ale i rychlost. Víte přesně za co platíte.

Chcete vědět víc?

Napište, nebo mi zavolejte. Řekněte mi o svých potřebách a dohodneme se na dalších krocích.

Jestli dělám i něco navíc?

Překlady v oboru
polygrafieVersus a. s., Slovakia

Translations, interpretation, assistance during printing machine building. The communication was between Slovak speaking managers and English speaking Holland and Italian technicians.

Stapro s. r. o., Czech Republic

Localisation of MIS Cicero from Czech to English language.


Insoft Automation Pvt. Ltd., India

Locaisation of Imp software for printing machines from English to Czech language.

Doupla Kft, Hungary

Translations of video descriptions for Disney Channel CZ from English to Czech language.

Ať jsou vaše potřeby jakékoliv, budu se na vás těšit.


Kontaktujte mě