Reklama boří neviditelnostPETRUF

Sdílet stránku Svatební oznámení:

Svatební oznámení

Vše pro váš jedinečný den.

Svatební oznámení

Váš velký den se blíží, a to co vám ještě chybí, jsou svatební oznámení. Nechte si navrhnout čerstvý, moderní a jedinečný design svých svatebních tiskovin, které budou ladit s vaší výzdobou. Napište mi o vašich představách a společně nalezneme ten dokonalý vzhled.

Vše kolem designu

Pozvánky již v dnešní době nemusí stačit. Sociální média jsou součástí našeho každodenního života. Abyste mohli říct všem o vašem velkém dni. Připravím pro vás nejen tiskoviny, ale také design pro vaši svatební stránku na Facebooku, oznam na Instagram a cokoli, co si budete přát.

Cenový odhad

Určení ceny předem, je v celku náročný proces. Pro jednodušší orientaci v cenových odhadech si můžete projít cenové kalkulace tří základních typů oznámení.

img
Kategorie 1

Typografické oznámení

img
Kategorie 2

Minimalistické oznámení

img
Kategorie 3

Bohaté oznámení

Balíčky

Jen oznámení nemusí stačit. Vyberte si balíček se zvýhodněnou cenou za oznámení. V rámci balíčku mohou být navrženy i jmenovky na stůl, program, jídelní lístek, plakát a mnoho dalšího.

Zvolte si typ designu, popište mi vaše představy a já vám pošlu přesnější cenový odhad, který by se neměl od konečné ceny lišit víc než o 20 % odhadované ceny. To platí, pokud se nerozhodnete zásadně měnit design v průběhu navrhování.

Objednávka a fakturace

Dejte mi vědět o svých představách a já vám zdarma vyhotovím cenový odhad. Čím přesnější bude popis vašich požadavek, tím přesnější bude cenový odhad.

V rámci cenového odhadu obdržíte také závazný objednávací formulář. Po jeho odsouhlasení, případně po zaplacení zálohové faktury, začnou designerské práce.

Při typografických oznámeních nevyžaduji zálohovou fakturu. U dalších typů prací je záloha nevyhnutná vzhledem na časovou náročnost designu. Záloha činí 50 % cenového odhadu. V případě nespokojenosti, připravím nový návrh. Kdyby nespokojenost přetrvávala, zrušíme objednávku a vrátím vám 20 % cenového odhadu. Tato částka je minimální cenou za můj čas. Ale pevně věřím, že k nespokojenosti nedojde.

Další projekt

Logofolio

Design